O nás

Náš nábytek si vyrábíme sami, ve vlastní dílně v České republice. Kvalita, bezpečnost a zákaznický přístup je pro nás na prvním místě. Jednoduché a čisté linie nábytku jsou doplněny o stylové kombinace barev. Z nábytku lze snadno sestavit kompletně vybavený pokoj a zařizování pak máte prakticky bez starostí. V jednoduchosti je krása! Souhlasíte?

Nábytek do dětských pokojů je české značky ANTERIA z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek, jejichž největší výhodou je výborná omyvatelnost povrchu a rozměrová stálost. Bezpečnost zajišťují ABS hrany, které zaručí, že žádná hrana nábytku nebude ostrá. Mezi další výhody patří zápustné úchytky, které jsou, jak už jejich název naznačuje, zapuštěné do dvířek nebo čel zásuvek. Co to znamená? Už žádná rozbitá dětská čela o vyčnívající úchytky.

Další nepostradatelnou výhodou našeho nábytku je jeho univerzálnost. Vyrábíme ho v takovém designu, že poroste s vaší ratolestí. Nábytek se totiž hodí jak pro malé dítě, tak pro teenagera

Dalším plusem je dostatek úložného prostoru. Do velké šatní skříně můžete pověsit mnoho kabátů a bund, komoda je dostatečně prostorná pro uložení dětského oblečení, a když si zvolíte variantu postele s úložnými zásuvkami, získáte velký prostor například pro deky nebo další objemné věci.

Doplňky do ložnice jako jsou matrace a příslušenství nebo postele jsou české značky D.P.V., která se od svého počátku zabývá výrobou kvalitních matrací. Za dobu své existence se propracovala na přední příčky mezi výrobci matrací do postelí v ČR. 

 Správná volba matrace do postele vám zajistí dokonalý spánek a absolutní regeneraci. Pěny, které používá český výrobce matrací D.P.V. se dokáží dokonale přizpůsobit tvaru a potřebám lidského těla. K výběru té nejvhodnější matrace do postele vám nabízíme možnost volby ze široké škály materiálů.

 Víte, že zdravý spánek a dokonalá regenerace je základem pro šťastný život? 

 

8