Komoda se třemi zásuvkami Buk Bílá

Komoda do dětského pokoje, šířka komody je 80 cm, hloubka 45 cm a výška komody je 76 cm. K základní výbavě skříně patří 4 kluzáky s možností výškového nastavení v případě nerovné podlahy v dětském pokoji. Čela zásuvek jsou opatřena zápustnými úchytkami.


  • 4 876,03 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
5 900 Kč
Kategorie: Komody
Barva: Bílá
Hloubka: 45 cm
Šířka: 80 cm
Typ dřeva: Buk
Výška: 76 cm
 

Komoda do dětského pokoje, šířka komody je 80 cm, hloubka 45 cm a výška komody je 76 cm. K základní výbavě skříně patří 4 kluzáky s možností výškového nastavení v případě nerovné podlahy v dětském pokoji. Čela zásuvek jsou opatřena zápustnými úchytkami, které jsou pro děti bezpečnější než úchytky klasické.

Půdu, boky a dno skříně tvoří deska o síle 18 mm čelně ohraněná ABS hranou 2 mm, ostatní boční plochy jsou ohraněny ABS hranou 0,5 mm. Čela zásuvek jsou také z desky o síle 18 mm a jsou celá ohraněna ABS hranou tloušťky 2 mm. Soklová lišta je také tloušťky 18 mm. Záda komody jsou vyrobena z bílého sololaku o síle 3 mm.

Komoda je vhodná do dětského pokoje především díky tomu, že její menší výška umožňuje dostupnost všech zásuvek i dítěti.

Tip: Opatřete zásuvky např. textilními krabicemi s přihrádkami a naučte tím děti, že každé oblečení má své místo.